Nachodzą zmiany w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży

napisał(a)
Opublikowano: 16 stycznia 2014, 10:38:48

olifieruk (Kopiowanie)Zmiany w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Łomży są związane z egzaminami na prawo jazdy i bazą pytań teoretycznych. Czego dokładnie będą dotyczyły?

- Baza pytań, którą przygotował Instytut Transportu Samochodowego przestaje funkcjonować. Wejdzie w życie baza pytań, którą przygotowała Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych. Będziemy mieli więc około 1 500 nowych pytań – mówi Mirosław Oliferuk, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży.

Według dyrektora, pytania nie będą łatwiejsze. Państwowa Wytwórnia Papierów Wartościowych wydała płytę z pytaniami, ale jak informuje Mirosław Oliferuk, pytań podobnych do tych, które są już w bazie będzie tylko około 60, a więc na 1 500 pytań jest to ponad 5%.

Dodajmy, że WORD w Łomży jako ostatni WORD w kraju przechodzi na tę bazę pytań. Zmiany mają wejść w życie 1 lutego 2014 roku.

gz/eb

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>