„Bliżej musicalu” na scenie KOKiS [FOTO]

Na scenie widowiskowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu w niedzielę (30.10) odbył się koncert pt. „Bliżej musicalu”. Przed publicznością wystąpił Dziecięcy Teatr Muzyczny KOKiS oraz zespół „Niebieskie Migdały”. Koncert został profesjonalnie przygotowany przez Annę i Pawła Podeszwików, instruktorów KOKiS. Wydarzenie zgromadziło pełną salę publiczności.

W repertuarze znalazły się między innymi piosenki z musicali Hair (Aquarius), Metro (Funny Girl), Mamma mia, Taniec Wampirów (Zgon to niezła farsa), Footloose (Holding out of a hero), Grease (Hopelessly devoted to you), czy Miss Saigon (I still believe). Wokalistki wykonywały utwory zarówno w języku polskim jak i angielskim. Instruktor Paweł Podeszwik akompaniował przy licznych utworach osobiście. Nie zabrakło także choreografii.

Dziecięcy Teatr Muzyczny tworzą uczniowie z klas 4-6 szkoły podstawowej. Grupa liczy ponad 20 osób. „Niebieskie Migdały” to zespół, w którego skład wchodzą wokalistki od wieku gimnazjalnego wzwyż. Jest ich 12.

Oliwa Fankulewska

Be the first to comment on "„Bliżej musicalu” na scenie KOKiS [FOTO]"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*