Siłacze z Łomży podbili tatrzański teren [FOTO]

Zawodnicy z Łomży na podium w Zalesiu. Tam odbył się w miniony weekend Puchar Tatr w Trójboju Siłowym. W zawodach udział wzięli siłacze z czterech państw: Polski, Ukrainy, Czech i Słowacji.

Bardzo dobrze wypadli wychowankowie z Bursy Szkolnej Nr 2 w Łomży. W tych zawodach Jakub Kozikowski zajął pierwsze miejsce w grupie młodzików do lat 17 w kat. wagowej 90 kg z wynikiem 430 kg. Łukasz Tomaszewski w kat. wagowej 75 kg zajął drugie miejsce w grupie juniorów do lat 19 z wynikiem 425 kg.

W grupie Masters powyżej 50 lat, Zbigniew Pajęcki w kategorii wagowej do 67,5 kg zajął pierwsze miejsce z wynikiem 335 kg i drugie miejsce w kategorii Open Masters +50 lat.

Szczególne podziękowania kierują zawodnicy pani dyrektor Bursy Szkolnej nr 2 za pomoc finansową. Opiekunem i trenerem wszystkich zawodników jest wychowawca z Bursy Szkolnej Nr 2 Zbigniew Turowski.