Przyszedł czas na przeprowadzkę…

No i stało się. Przyszedł ostatni dzień funkcjonowania naszego portalu w obecnym kształcie. Ale ten koniec jest jednocześnie początkiem – bo nie przestajemy istnieć, ale zmieniamy adres zamieszkania. Nasz nowy adres to www.wZasiegu.pl.

Portal lomzynskie24.pl powstał wiosną 2011 roku, jako serwis informacyjny dla regionu dawnego województwa łomżyńskiego. Od swoich początków ściśle był związany z pracą Redakcji Radia Nadzieja. Po ok. 15 miesiącach zmienił szatę graficzną i na stałe wpisał się w internetowy krajobraz regionu.

A jak to wyglądało w liczbach? 🙂 (dane od 20 sierpnia 2012)

10 486 informacji (wpisów) pojawiło na naszej stronie głównej,

– Opublikowaliśmy 452 recenzje książek,

1308 wpisów dotyczyło życia Kościoła.

Zdjęcia:

– w naszej portalowej galerii opublikowaliśmy 3083 galerie, w których znalazło się 46 519 zdjęć (to nie pomyłka :))

Relacjonowaliśmy dla Państwa ważne wydarzenia z życia Łomży i regionu. Jako portal informacyjny należący do diecezjalnej grupy medialnej informowaliśmy o ważnych wydarzeniach z życia Kościoła lokalnego, stając się niejednokrotnie źródłem informacji na współistniejących na medialnym rynku redakcji. Staraliśmy się zawsze o rzetelne podawanie informacji, unikając przy tym drastycznych scen z wypadków czy innych dramatycznych wydarzeń. Szanujemy naszych odbiorców!

Dziś zaczynamy nowy rozdział naszych internetowych spotkań. Nowa karta to wZasiegu.pl – Radiowy Portal Informacyjny. Zmieniając adres zmieniamy też nieco sposób działania. W nowym portalu znajdziecie dużo więcej treści publikowanych na radiowej antenie, w wersji audio. Codzienny Gość Dnia, stałe audycje czy rozmowy – to coś, co nas wyróżnia. Każdy dzień w Radiu Nadzieja przynosi setki minut ciekawych treści, które chcemy „zatrzymać” na naszym nowym portalu, by nie uciekły gdzieś z dźwiękiem w eterze…

Chcemy też dotrzeć do całego regionu z realizacją naszej misji – tworzenia dobrych, przyjaznych odbiorcy mediów, które tworzymy codziennie w naszym kilkudziesięcioosobowym zespole redakcyjnym CEM SpesMediaGroup!

Pozostań wZasięgu dobrych informacji!

PS. Portal lomzynskie24.pl pozostanie pod dotychczasową nazwą, ale od dziś nie będzie już aktualizowany. Zapraszamy pod nowy adres wZasiegu.pl 🙂

Be the first to comment on "Przyszedł czas na przeprowadzkę…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*