O nas

Portal regionalny lomzynskie24.pl prezentuje aktualne informacje z regionu byłego województwa łomżyńskiego. Zasięg portalu obejmuje zatem takie miasta jak m.in: Łomża, Zambrów, Kolno, Wysokie Mazowieckie, Nowogród, Śniadowo, Szczuczyn, Jedwabne, Wizna, oraz miejscowości ościenne należące do powiatów obecnego województwa podlaskiego.

Głównym założeniem powstania serwisu jest przekazywanie informacji, ale także zachęcenie mieszkańców regionu do dziennikarstwa obywatelskiego. Portal lomzynskie24.pl kierujemy do osób które poszukują informacji z w/w miast, oraz do firm które chcą dotrzeć z reklamą do dużej grupy odbiorców lokalnych i regionalnych.

Naszym celem jest to by być wiarygodnym wirtualnym medium informacyjnym w regionie z nastawieniem na największe miasta tego regionu. Mamy nadzieję że portal lomzynskie24.pl stanie się codziennym niezbędnikiem każdego mieszkańca miast regionu łomżyńskiego.

Zapraszamy Państwa do współpracy. Chcąc wspierać lokalne i regionalne inicjatywy, wydarzenia kulturalne, sportowe, rozrywkowe proponujemy Państwu bezpłatną promocję na łamach Naszego serwisu, na zasadzie patronatu medialnego.

Prosimy o przesyłanie do naszej redakcji materiałów informacyjnych dotyczących zbliżających się wydarzeń lub informacji o tym co się już odbyło. Prosimy załączać także zdjęcia które opublikujemy w naszym serwisie.

Wszelkie informacje dotyczących patronatu medialnego udziela nasz dział promocji (promocja@spesmedia.pl)

Portal regionalny Lomzynskie24.pl należy do grupy medialnej CEM SpesMediaGroup (spesmedia.pl).

Redakcja Lomzynskie24.pl
CEM SpesMediaGroup

ul. Sadowa 3
18-400 Łomża
tel.: 86/215 14 10
redakcja@lomzynskie24.pl

pobierz nasz logotyp

pobierz nasz logotyp

Be the first to comment on "O nas"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*