GKS Stawiski i KS Śniadowo z porażkami w lidze okręgowej

Liga Okregowa 1 Kolejka Sezon 2021 2022

W miniony weekend swoje rozgrywki zainaugurowali piłkarze KS Śniadowo i GKS Stawiski, którzy występują w lidze okręgowej. Niestety nie był to dobry początek dla obu zespołów, ponieważ zarówno piłkarze ze Śniadowa oraz ze Stawisk, przegrali swoje pojedynki. Zapraszamy na krótkie podsumowanie 1 kolejki ligi okręgowej.

Piłkarze KS Śniadowo przegrali z Orlętami Czyżew

Zespół KS Śniadowo zakończył ubiegły sezon na 4 miejscu w lidze okręgowej, co można uznać za spory sukces. W tym sezonie również piłkarze ze Śniadowa mają ochotę na to, by powtórzyć lub nawet poprawić ten wyczyn. Niestety w pierwszej kolejce podejmowali oni na własnym boisku Orlęta Czyżew i przegrali 1:2. Wszystko zaczęło się bardzo dobrze. W 36 minucie bramkę dla KS-u strzelił Zalewski i do przerwy było 1:0. Niestety w 76 minucie do wyrównania doprowadził Styś, a w doliczonym czasie gry bramkę na 2:1 dla Orląt zdobył Ożarowski. W następnej kolejce KS Śniadowo zagra na wyjeździe z rezerwami Wigier Suwałki.

Nieudany początek GKS-u Stawiski

W tym sezonie beniaminkiem klasy okręgowej jest zespół GKS Stawiski. W ubiegłych rozgrywkach piłkarze GKS-u zdominowali rozgrywki podlaskiej A klasy. Inauguracja rozgrywek w klasie okręgowej niestety nie wypadła dla zawodników ze Stawisk najlepiej. Na własnym boisku przegrali oni 2:3 ze spadkowiczem 4 ligi, zespołem Dębu Dąbrowa Białostocka. W kolejnym spotkaniu beniaminek zagra na wyjeździe z Pogonią Łapy. Oby w kolejnej kolejce udało mu się zdobyć pierwsze punkty w rozgrywkach ligi okręgowej 2021/22.