KS Śniadowo traci punktu w klasie okręgowej. ŁKS 1926 II Łomża wciąż liderem grupy 3 klasy A

11 Kolejka Liga Okregowa Sezon 2021 2022

Za nami kolejne ligowe zmagania w niższych klasach rozgrywkowych na Podlasiu. Do ciekawych rozstrzygnięć doszło między innymi w klasie okręgowej, gdzie KS Śniadowo zgubił punkty w wyjazdowym starciu z Sokołem 1946 Sokółka i tym samym powiększyła się jego strata do liderującej Sparty Augustów. W dobrej formie są gracze rezerw ŁKS-u 1926 Łomża, którzy odnieśli kolejne zwycięstwo i pozostają liderem grupy 3 klasy A. Zapraszamy na podsumowanie wyników naszych drużyn.

KS Śniadowo remisuje na wyjeździe. GKS Stawiski nie dał rady liderowi

Piłkarze KS Śniadowo od początku tego sezonu są w dobrej dyspozycji, którą podtrzymują jeszcze z ubiegłych rozgrywek. W tym sezonie zajmują, póki co drugie miejsce w lidze i wciąż liczą się w walce o awans do 4 ligi. Niestety po ostatniej kolejce strata KS Śniadowo do liderującej Sparty Augustów powiększyła się o 2 punkty. Gracze ze Śniadowa zremisowali 1:1 na wyjeździe z Sokołem 1946 Sokółka. Aktualnie KS Śniadowo zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 24 punktów w tabeli. W następnej kolejce zespół ten zmierzy się u siebie z UM Krynki, który zajmuje 7 miejsce w lidze. Mecz odbędzie się 31 października o 13:45. 

Bardzo trudne zadanie w tej kolejce czekało na piłkarzy GKS-u Stawiski. Gracze beniaminka udali się na wyjazdowe starcie do Augustowa z miejscową Spartą, która jest liderem rozgrywek i głównym faworytem do awansu do 4 ligi. Niestety gracze ze Stawisk nie dali rady postawić się faworytowi i przegrali ten mecz 2:5. Po tej porażce zajmują oni 13 miejsce w lidze z 10 punktami na koncie. W następnej kolejce GKS Stawiski zagra u siebie z Puszczą Hajnówka, która obecnie jest na 8 miejscu. Mecz odbędzie się 31 października o 13:00. 

Rezerwy Wissy Szczuczyn gromią na wyjeździe. Mecz Warmii II przełożony

W rozgrywkach grupy 1 klasy A występują rezerwy Wissy Szczuczyn oraz Warmii Grajewo. Pierwszy z tych zespołów zaliczył kapitalne spotkanie i wygrał aż 7:0 w wyjazdowym starciu z Grabem Janówka. To zwycięstwo umacnia Szczuczynian na pozycji w górnej połówce ligowej tabeli. Po 9 kolejkach mają oni 17 punktów na koncie i zajmują 5 miejsce w lidze. W następnej kolejce zagrają u siebie z Jasionem Jasionówka, który zajmuje 7 miejsce. Spotkanie rozpocznie się 31 października o 13:00. 

Domowy mecz Warmii II Grajewo z Biebrzą Goniądz został odwołany i przełożony na inny termin. Spotkanie to powinno odbyć się teraz 11 listopada o 12:00. Rezerwy Warmii Grajewo zajmują obecnie 10 miejsce w lidze z dorobkiem 7 punktów. W następnej kolejce Grajewianie udadzą się do Suwałk na mecz z tamtejszą Vetrą, która zajmuje 8 miejsce w lidze. Spotkanie zaplanowano na 31 października o godzinie 11:00. 

ŁKS 1926 II Łomża wciąż liderem grupy 3 klasy A

W bardzo dobrych humorach mogą być zawodnicy rezerw ŁKS-u 1926 Łomża, którzy wciąż pozostają jedynym niepokonanym zespołem w rozgrywkach grupy 3 klasy A. Tym razem na własnym stadionie wygrali oni 2:1 z Turośnianką Turośń Kościelna i z dorobkiem 23 punktów przewodzą w ligowej tabeli. W kolejnej kolejce ŁKS 1926 II uda się na wyjazdowe starcie z zespołem KS Sokoły, który zajmuje 6 miejsce w lidze. Mecz odbędzie się 30 października o 15:00. 

Weekend w dobrym nastroju zakończyli również gracze KOS 1984 Rutki, którzy wygrali na wyjeździe z PIłkawką Białystok. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2:1. Aktualnie gracze z Rutek mają 19 punktów w tabeli i zajmują w niej 4 miejsce. W następnej kolejce zagrają u siebie z Narwią Choroszcz. Początek meczu 30 października o 14:00. Narew to ligowy sąsiad w tabeli, który ma taki sam dorobek punktowy, dlatego mecz ten będzie miał bardzo duże znaczenie dla sytuacji w grupie 3 klasy A.