Wyniki I rundy Okręgowego Pucharu Polski

Okregowy Puchar Polski I Runda

W ostatnich dniach rozegrana została większość meczów I rundy Okręgowego Pucharu Polski w województwie podlaskim. Swoje mecze rozegrało kilka lokalnych drużyn, dlatego zapraszamy na małe podsumowanie meczów I rundy, które dotychczas rozegrano. Wcześniej informowaliśmy również o zwycięstwie zespołu Demed Łomża nad Huraganem Pęchratka Polska w ramach rundy wstępnej. Mecz ten ostatecznie zweryfikowano jako obustronny walkower, dlatego żadna z tych drużyn nie wzięła udziału w I rundzie. 

Wyniki I rundy okręgowego Pucharu Polski

Do kolejnej rundy awansowały rezerwy trzecioligowej Wissy Szczuczyn, które pokonały w wyjazdowym spotkaniu Narew Choroszcz. Mecz zakończył się wygraną Szczuczynian 1:0, a zwycięską bramkę w 65 minucie strzelił Bartosz Mieczkowski. W II rundzie bez gry zagrają również piłkarze Biel Jeziorko, którzy otrzymali wolny los i w II rundzie zagrają bez konieczności rozgrywania spotkania. 

Na swój mecz w ramach I rundy poczekają jeszcze kilka dni piłkarze rezerw ŁKS-u 1926 Łomża. Ich spotkanie z Koroną Dobrzyniewo Duże zaplanowano dopiero na 14 września i rozpocznie się o godzinie 19:00. Gospodarzem meczu będą Łomżanie. 

Losowanie par II rundy rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski odbędzie się 10 września w siedzibie Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Na tym etapie do rywalizacji dołączą zespoły klasy okręgowej, a mecze zaplanowano na 29 września. 

Wszystkie wyniki I rundy:

Narew Choroszcz – Wissa II Szczuczyn 0:1 

Hetman Tykocin – Magnat Juchnowiec Kościelny 3:1Polonia Raczki – Jasion Jasionówka 3:0 (walkower bez gry)
Biebrza Goniądz – Kora Korycin 3:0 (walkower bez gry)
Bocian Boćki – Turośnianka Turośń Kościelna 2:3
Iskra Narew – Supraślanka Supraśl 3:0 (walkower bez gry)
Lambada Choroszcz – Kabareczi Białystok 3:2
ŁKS 1926 II Łomża – Korona Dobrzyniewo Duże 14 września, g. 19:00
Znicz Radziłów – Verta Suwałki 15 września, g. 16:00